Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070635/0005

Künstler um 1900

Blumenstück mit Pfingstrosen und Mohn, Öl auf Leinwand, 65 x 52 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

31.03.2020 - 10:49

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 31.03.2020 - 10:49
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online