Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-040272/0006

Wandspiegel,

2. H. 19. Jh., in Form von Weintrauben und Efeu ornamental beschnitzter Holzrahmen, goldgefasst, kartuschenförmiger Abschluss, Spiegeltafel, ca . 167 x 115 cm, gereinigter Zustand.

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

23.03.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Wandspiegel,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Möbel
Datum: 23.03.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online