Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 202 -


Johann Heinrich Bleuler the Younger


(Zollikon/Zurich 1787–1857 Feuerthalen)
View over Lausanne and Lake Geneva, Mont Blanc in the background, titled “Lausanne”, signed: gemalt und gezeichnet JH Bleuler in Feuerthalen bei Schaffhausen, watercolour, gouache on paper, The display size is 43 x 60.5 cm, the sheet size is 51.5 x 68.5 cm, mounted, framed, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at

03.04.2020 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 5.017,-
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-

Johann Heinrich Bleuler the Younger


(Zollikon/Zurich 1787–1857 Feuerthalen)
View over Lausanne and Lake Geneva, Mont Blanc in the background, titled “Lausanne”, signed: gemalt und gezeichnet JH Bleuler in Feuerthalen bei Schaffhausen, watercolour, gouache on paper, The display size is 43 x 60.5 cm, the sheet size is 51.5 x 68.5 cm, mounted, framed, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 03.04.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.