Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Frühlingslandschaft, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 60 x 90 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
23.04.2020 - 15:02
- Cena:
EUR 2.960,-
Alois Arnegger *
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 23.04.2020 - 15:02 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Cena:
EUR 1.520,- -
Cena:
EUR 1.520,-