Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068597/0001

Edmund Adler *

(Wien 1876-1965 Mannersdorf) Fürsorgliche Mutter, signiert mit dem Pseudonym Edmund A. Rode, Öl auf Leinwand, 64 x 55 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

23.04.2020 - 15:02

Cena:
EUR 3.980,-

Edmund Adler *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 23.04.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online