Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069180/0002

Georg Drah

(Wien 1867-1922) Weite Landschaft, signiert G. Drah, Öl auf Malkarton, 34,5 x 50 cm, gerahmt, hinter Glas, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.04.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
Cena:

Georg Drah

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 23.04.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online