Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069296/0001

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Venedig, Blick auf Santa Maria della Salute, signiert, bezeichnet n. (nach) Karl Kaufmann, Öl auf Leinwand, 50 x 82 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.04.2020 - 15:04

Cena:
EUR 1.240,-

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.04.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online