Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978) Sonniger Wintertag, handsigniert Hans Figura, Farbradierung auf Seide, Stockgröße 44 x 35,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
20.04.2020 - 14:08
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.04.2020 - 14:08 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-