Čís. položky 191-023317/0001

Robert Gattinger *

(Stainach 1902-1980 Pöls) Aulandschaft, handsigniert, datiert R. Gattinger 44, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 44 x 58 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, stockfleckig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

20.04.2020 - 14:16

Vyvolávací cena:

Robert Gattinger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.04.2020 - 14:16
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online