Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023558/0005

Emmi Singer-Hiessleitner *

(Voitsberg 1884-1980 Graz) Tiefverschneites Dorf, handsigniert Emmy Singer, Lithographie in Farbe, Steingröße 50 x 70 cm, verglast, gerahmt, Blatt wellig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

20.04.2020 - 14:26

Vyvolávací cena:

Emmi Singer-Hiessleitner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.04.2020 - 14:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online