Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023606/0007

Karl John

(Wien 1872-1962 Langenwang) Karikatur/Badeflucht, handsigniert K. John, Faserstiftzeichnung/Aquarell auf Papier, Blattgröße 40 x 35 cm, unter Plexiglas, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

20.04.2020 - 14:31

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Karl John

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.04.2020 - 14:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online