Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038565/0002

Franco Kappl *

(Klagenfurt 1962 geb.) Ohne Titel, rückseitig signiert und datiert: F. Kappl 2008, Acryl auf Leinwand, ca. 120 x 100 cm, auf Keilrahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

02.04.2020 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Franco Kappl *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.04.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online