Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038601/0001

Hans Zötsch *

(Innsbruck 1886-1957) Tiroler Almhütte in alpiner Landschaft, signiert unten rechts: H. Zötsch, Öl auf Karton, ca. 92 x 96 cm, Originalrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.04.2020 - 15:37

Vyvolávací cena:

Hans Zötsch *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.04.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online