Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025083/0002 -

Albrecht Dunzendorfer *

(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt) Mühlviertler Landschaft, signiert: A. Dunzendorfer, Öl auf Hartfaserplatte, Ca. 39 x 50 cm, gerahmt

Provenienz: Kunstsammlung Brau Union, Österreich

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

07.04.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Albrecht Dunzendorfer *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 07.04.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online