Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065096/0000

Maler der 2. Hälfte des 20. Jahrhunderts

Jagdstillleben, signiert: Polin, datiert 1960, Öl auf Holz, ca. 99 x 90 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.04.2020 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 07.04.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online