Vaclav Prihoda
(Prag 1883-1941) Kairo, signiert: V. Prihoda, betitelt, Öl auf Leinwand, ca.65 x 60,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.04.2020 - 15:15
- Vyvolávací cena:
Vaclav Prihoda
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 07.04.2020 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Ukázat výsledky aukce
- Künstler um 1900
- Diamantcollier
- Chopard Icecube Damenring
- Deutsches Reich