Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069047/0004

Ernst Hawlicek

(Wien 1888-1938) "Schladming", betitelt, signiert und datiert E. Hawlicek (19)09, Aquarell auf Papier, 31 x 24 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

14.04.2020 - 15:02

Vyvolávací cena:

Ernst Hawlicek

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 14.04.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online