Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069328/0006

Benjamin Eugene Fichel

(Paris 1826-1895) Besuch bei der Tante, signiert E. Fichel, Öl auf Holz, 56 x 44,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.04.2020 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Benjamin Eugene Fichel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 14.04.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online