Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064666/0001

Rudolf Schuster

(Markneukirchen 1848-1902) Campagna Landschaft, signiert, datiert und bezeichnet R. Schuster, Berlin. 1881, Öl auf Leinwand, 34 x 63 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.04.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 1.700,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Rudolf Schuster

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.04.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online