Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064187/0001

Eduard Büchler *

(Wien 1861-1958) Hebe mit Zeus als Adler, signiert, datiert E. Büchler 1900, Öl auf Leinwand, 89,5 x 53 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), (Rei)

Provenienz:
Privatsammlung Österreich.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.05.2020 - 15:11

Cena:
EUR 7.100,-

Eduard Büchler *

Provenienz:
Privatsammlung Österreich.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 28.05.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online