Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-449516/0002

Brillantring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, RW 57, 18,2 g, deutliche Tragespurenøg18

17.04.2020 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 17.04.2020 - 15:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online