Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-040285/0025

Jugendstil Armlehnsessel,

Anfang 20. Jh., wohl Erzeugnis der Firma Thonet, Buchen- und Buchenbugholz dunkel gebeizt, politiert, restaurierter Zustand.

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

20.04.2020 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Jugendstil Armlehnsessel,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 20.04.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online