Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 56

Franz Zadrazil *

(Wien 1942-2005) "Parfumerie Haushaltswaren Margarete Filsner", 1991, Radierung auf Velin, signiert und datiert F. Zadrazil 91, Nr. 30 von 180 nummerierten Exemplaren, Plattenmaße 23,8 x 45,5 cm, Blattmaße 50 x 64,8 cm, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

21.04.2020 - 10:18

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Franz Zadrazil *

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Hračky a Potisk
Datum: 21.04.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online