Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-101186/0001

Indische Huka,

Holz, Metallmontierungen, Fadenumwicklungen, Höhe 61 cm (ohne Pfeife), 19./20. Jh., Teile fehlen, Gebrauchsspuren,(HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

22.04.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Indische Huka,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.04.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online