Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 039-143374/0000

Paar Engel mit Posaunen,

20. Jh., Holz farbig gefasst und vergolet, Höhe 30 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

22.04.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Paar Engel mit Posaunen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.04.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online