Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070093/0001

Ignaz Raffalt Umkreis/Circle

Ignaz Raffalt Umkreis/Circle - Obrazy

(1800-1857) Reetgedecktes Haus am Weiher mit figürlicher Staffage, undeutlich signiert, datiert J. List 24..890, Öl auf Holz, 18 x 26 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

28.04.2020 - 10:07

Vyvolávací cena:

Ignaz Raffalt Umkreis/Circle

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.04.2020 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online