Čís. položky 138-068903/0001

Hermine Faulhaber *

Hermine Faulhaber * - Obrazy

(Wien 1884-1952) Wiesenblumen in einer Vase, signiert H. Faulhaber, Aquarell auf Papier, 70 x 54 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.04.2020 - 10:38

Vyvolávací cena:

Hermine Faulhaber *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.04.2020 - 10:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online