Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103684/0029

Bronzeschale mit Vogel,

Anfang 20. Jh., Bronze patiniert, 28 x 18 x 23 cm, Gebrauchsspuren, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

29.04.2020 - 15:22

Vyvolávací cena:

Bronzeschale mit Vogel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 29.04.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online