Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-093434/0010

Kristallgitter-Modell

Mitte 20. Jh., Kunststoff, auf Eisenstativ, leicht beschädigt. Höhe ca. 45 cm. (WU). A crystal lattice Model mid 20th century, plastic on cast iron stand. Height c. 45 cm. (WU).

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

29.04.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:

Kristallgitter-Modell

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 29.04.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online