Ernst Peche
(St. Michael, Salzburg,1885-1945Klosterneuburg) Rotkehlchen, signiert Ernst Peche, original Handdruck, 40 x 40 cm, Passep., gebräunt, gerahmt, Rahmen beschädigt,
04.05.2020 - 11:05
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Peche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2020 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |