Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021961/0068

Ernst Peche

(St. Michael, Salzburg,1885-1945Klosterneuburg) Rotkehlchen, signiert Ernst Peche, original Handdruck, 40 x 40 cm, Passep., gebräunt, gerahmt, Rahmen beschädigt,

04.05.2020 - 11:05

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Ernst Peche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 04.05.2020 - 11:05
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online