Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-447193/0003

Brosche

Gold 580, ein Altschliffbrillant ca. 0,15 ct, Email, Halb- und Kulturperlen, Arbeit erstes Drittel 20 Jhdt., Umarbeitung, 14,6 g, Email etwas ausgeschartetøg14

14.05.2020 - 15:35

Vyvolávací cena:

Brosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.05.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online