Čís. položky 393

Alexander Kircher

Alexander Kircher - Starožitné zbraně

(Triest 1867-1939 Berlin) Vor den Dardanellen, englische und französische Kriegsschiffe im Hafen von Malta, verso betitelt, signiert Alex Kircher, Grisailleaquarell auf Naturpapier, 47 x 64 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.06.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Alexander Kircher

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitné zbraně
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.06. - 26.06.2017