Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 388

Arthur Ferraris

(Galkowitz 1856-1946) Bildnis des Rittmeisters Rudolf H. Steiner vom k. u. k. Ulanenregiment Nr. 3 in Uniform mit Karl_Truppenkreuz, signiert Ferraris, Öl auf Leinwand, 65 x 49 cm, gerahmt, RS beschriftung über den Dargestellten, (JZG)

: Johannes Ziganek-Gaviria

26.06.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Arthur Ferraris

: Johannes Ziganek-Gaviria

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Historische Waffen, Uniformen, Militaria
Datum: 26.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.06. - 26.06.2017