Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 39

Ghom Seide,

Iran, ca.162 x 107 cm, 20. Jh. Älterer Reinseidenteppich mit Gebetsnische und rund 640.000 Knoten m/2. Leichte Gebrauchsspuren.

Expert: Vincent Pillinger Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314

vincent.pillinger@dorotheum.at

07.05.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Ghom Seide,

+43-1-515 60-314

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Koberce
Datum: 07.05.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online