Čís. položky 138-069761/0001

Erwin Pendl

Erwin Pendl - Obrazy

(Wien 1875-1945) Das Goethedenkmal am Burggarten, signiert Erwin Pendl, Grisailleaquarell auf Papier, 13 x 16 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, verso alter Klebezettel Galerie Harding Wien-Karlsbad-Marienbad, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

12.05.2020 - 15:08

Vyvolávací cena:

Erwin Pendl

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.05.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online