Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071184/0016

Anton Müller

(Wien 1853-1897) Märzpark, Hütteldorferstraße, verso betitelt, signiert Anton Müller, Aquarell auf Papier, 19 x 26 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

12.05.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Anton Müller

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.05.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online