Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071701/0001

Georg Friedrich Schmidt

(Schöverhude 1712-1775 Berlin) Alexander der Große spricht Thimoclea frei, nach Annibale Carracci, Kupferstich, 1769, in der Platte betitelt "Timoclée justifiée par Alexandre", signiert G. F. Schmidt à Berlin 1769, 43 x 61 cm, gerahmt, (Sch)

Provenienz: Privatbesitz, Österreich.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

12.05.2020 - 15:36

Vyvolávací cena:

Georg Friedrich Schmidt

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.05.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online