Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069961/0004

J. F. Sallinger, 1846

Blick auf Schloss Orth in Gmunden, am Passepartout betitelt "Schloß Orth bey Gmunden im Salzkamergut - Traunsee", signiert und datiert J. F. Sallinger 1846, Bleistift auf Papier, 21,5 x 26 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

12.05.2020 - 15:39

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

J. F. Sallinger, 1846

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.05.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online