Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067410/0011 -

Alexander Pock *

(Znaim 1871-1950 Wien) Zwei Illustrationen für die Meggendorfer Blätter, München, Nr. 7003, 7928, Feder in schwarzer Tusche auf Papier, signiert Alexander Pock, 14,8 x 23,5 cm und 13,8 x 22 cm, Passep., gerahmt, (2), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

12.05.2020 - 15:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alexander Pock *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.05.2020 - 15:41
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online