Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119626/0000

Paul Kassecker *

(Villach 1903-1992 Aflenz, Ausbildung an der Grazer Kgew. schule u. Wr. Akademie) "Frauenschuh", im Stock signiert Kassecker, Holzschnitt, Nr. 13 von 13 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 21 x 17 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

18.05.2020 - 14:12

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Paul Kassecker *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.05.2020 - 14:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online