Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023402/0009

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Schloss Seggau an der Sulm, handsigniert C Rotky, Linolschnitt in Farbe, Stockgröße 8,5 x 11 cm, auf Karton, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

18.05.2020 - 14:32

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.05.2020 - 14:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online