Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119447/0000

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Steirische Landschaft mit Häuser, monogrammiert, datiert CR 1913, Tuschezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 6 x 7 cm Passepartout, verglast, gerahmt, leicht stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

18.05.2020 - 14:50

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.05.2020 - 14:50
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online