Čís. položky 191-023584/0024

Miklos Nemeth *

Miklos Nemeth * - Umění a starožitnosti

(Budapest 1934-2012) Grünes Gesicht, Ritzsignatur, Öl/Mischtechnik auf Karton, Bildausschnitt 33,5 x 23,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Blattrückseite gestempelt WVZ. Nr.3810

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

18.05.2020 - 14:51

Vyvolávací cena:

Miklos Nemeth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.05.2020 - 14:51
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online