Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016371/0009 -

Oskar Laske *

(Czernowitz 1874-1951 Wien) 7 Lithografien, alle signiert O. Laske, Größen ca.13 x 9 cm bis 16,5 x 19,5 cm (Passep. Ausschnitte), alle gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

18.05.2020 - 11:02

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Oskar Laske *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.05.2020 - 11:02
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online