Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Sitzende", signiert Hoke, Gouache auf Papier, Ausschnitt 67 x 46,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
18.05.2020 - 11:20
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.05.2020 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Položky z jiných aukcí
- Diamant Rubin Brosche Schmetterling
- Hund und Katze,
- Karl Hodina *