Čís. položky 139-103605/0005

Stichelbild, S. Joannes,

Stichelbild, S. Joannes, - Starožitnosti

aquarelliert, 7,5 x 7 cm, dazu: feinstes Spitzenbild, S. Veronica, aquarelliert, Ende 18. Jh., (Ki).

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

20.05.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Stichelbild, S. Joannes,

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.05.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online