Čís. položky 26

Kleiner Biedermeier Dreharmsessel,

Kleiner Biedermeier Dreharmsessel, - Nábytek

ca. 1830/35, kirschfurniertes Weichholzgestell mit in der Art von J. N. GEYER ausgeführten Fadeneinlagen, stärkere Alters- und Gebrauchsspuren mit Furnierfehlstellen

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

18.05.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.05.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.