Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021961/0062

Johann Pittioni, um 1950

Kind beim Spielen, signiert und datiert Johann Pittioni 1949, Öl auf Karton, 50 x 34 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,

25.05.2020 - 10:26

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Johann Pittioni, um 1950

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2020 - 10:26
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online