Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015), "Eva mit Einhorn" u. "Vogelresser", jeweils signiert "Ernst Fuchs", 2 Radierungen in Farbe jeweils nummeriert u. bezeichnet "VII/XX, E. A.", je ca. 19 x 17 cm, verglast, gerahmt
25.05.2020 - 10:39
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2020 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-