Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-316414/0001

Maurice Lacroix Calypso

Armbanduhr, Metall, vergoldet, Quarzwerk, Cal. ETA 955412, Datum, Perlmuttzifferblatt, aufgesetzte Balkenindexe und röm. Ziffern, Ref. Nr. 95375, Durchmesser ca. 35 mm, 89,4 g, Gebrauchsspuren, unbedeutend abgeriebenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

28.05.2020 - 10:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maurice Lacroix Calypso

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 28.05.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online